درباره کلاس پلاس

دانشگاه باید ما را برای زندگی در جامعه ، اشتغال در بازار کار و صنعت، کسب جایگاه اجتماعی مناسب و همکاری و همزیستی با دیگر افراد آماده کند. اما امروز وضعیت بگونه دیگریست.

کلاس پلاس، درون گروهی جوان و با انگیزه و با دانشی برخاسته از عمق صنعت و بازار شکل گرفته است؛ این گروه که همگی دانش آموخته دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران هستند با سال ها تجربه فعالیت در صنعت و اقتصاد و تدریس توانمندی ها و تجربیات خود در مراکز دانشگاهی و آموزشی مختلف و ارزیابی شرایط صنعت و بازار کار و فرصت ها، استعدادها، کمبود ها و پتانسیل های نیروی انسانی بی کران در مراکز دانشگاهی کشور، برای ایجاد یک هم افزایی عظیم و اتصال موثر بین پتانسیل های راکد و نیاز های دائمی، اقدام به طراحی کلاس پلاس کردند.

کلاس پلاس به دانشجویان توانایی واقعی می بخشد تا بتوانند به عنوان یک عضو مفید و موثر در جامعه با ورود به بازار کار مورد علاقه خود، زندگی مطلوب تری را تجربه کرده و با امید بیشتر و هم افزایی با دیگر افراد به جایگاه های والاتری دست یابند.

کلاس پلاس، نگاه و رویکرد تازه ای را در مسیر آموزش، رشد، همکاری، ارتباط با شبکه هایی از افراد توانمند، ورود به بازار کار و اشتغال ارائه کرده است که در آن، بهبود نقش و ارتقا جایگاه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در صنعت و اقتصاد کشور، اساسی ترین محور است.

در کلاس پلاس چه اتفاقی می افتد؟

یکی از اصلی ترین محور ها در کلاس پلاس آموزش دقیق مهارت ها و مهم تر از آن پرورش جدی خلاقیت، قدرت طراحی، حل مسئله، کار گروهی و در یک جمله تربیت مهندسان قوی تر و کارآمدتر است.

مجموعه دوره های آموزشی تخصصی و عملی با همین هدف طراحی شده اند و دروازه ای برای ورود دانشجویان به فضای واقعی مهندسی هستند. در کلاس پلاس آموزش می بینید، تجربه و آزمایش می کنید، یک پروژه واقعی را از صفر تا صد به انجام  می رسانید و صحت عملکرد پروژه خود را آزمایش خواهید کرد.

شما در کلاس پلاس علاوه بر آموزش دیدن، تجربه می کنید، خلاقیت به خرج می دهید و با هر گام که با دقت طراحی شده، تواناتر خواهید شد.

همچنین از طریق همکاران راهبردی کلاس پلاس، ورود و فعالیت شما در بازار کار و صنعت تسهیل می گردد و با کسب تجربه و رزومه عملیاتی در آن، می توانید جایگاه مناسب شغلی و سطحی مطلوب از کیفیت زندگی را بدست آورید.

شبکه همکاران کلاس پلاس

کلاس پلاس هویت خود را در شبکه ای از همکاران دانشگاهی و صنعتی می ‏بینید که کمک می کنند تا:

1- محتوای آموزشی آن کاربردی و متناسب با نیاز های ‏واقعی طراحی شود.

2- از اساتید حرفه ای در تدریس دوره ها برخوردار گردد.

‏‏3- دانش آموختگان راحت تر به بازار کار معرفی شوند و مسیر رشد خود را در ‏فضاهای واقعی ادامه دهند تا به جایگاه مطلوب خود دست یابند.‏

کلاس پلاس از شبکه ای بهره مند است که هدفش ارتقای هر چه سریعتر و ‏متناسب تر نیروی انسانی دانشگاهی برای نقش آفرینی ارزشمند در صنایع و ‏اقتصاد است.‏